Galatasaray’da transfer raporu tamamlandı! Oğuz Aydın için istenen bonservis bedeli şok etti

Galatasaray’da transfer çalışmalarında ilk tur tamamlandı. Aslan’da futbolun yeni patronu İbrahim Hatipoğlu ile Futbol Direktörü Cenk Ergün, Almanya’da bir dizi görüşmelerde bulunup ayrıntılı bir rapor hazırladı.

Hatipoğlu ile Ergün ikilisinin Başkan Dursun Özbek ve Teknik Direktör Okan Buruk’la görüşerek sunum yapacakları ve verilecek karara göre yeniden yurt dışına çıkacakları belirtildi. Avrupa Şampiyonası’nda bazı oyuncuları yerinde takip eden ve temsilcileriyle görüşmeler yapan sarı-kırmızılıların kupanın seyrine göre yeniden harekete geçecekleri bildirildi.

7 MİLYON EURO ARTI BONUSLAR

Diğer yandan Galatasaray’ın yerli futbolcu transfer listesinde ilk sırada yer alan Oğuz Aydın için Alanyaspor’un 7 milyon euro artı bonuslar içeren bir talepte bulunduğu ortaya çıktı.

GALATASARAY’IN TEKLİFİ 4 MİLYON EURO 

Sarı-kırmızılıların ise 4 milyon euroya bitirmeye çalıştığı ifade edildi. Oğuz Aydın için eski hocası Francesco Farioli’nin başında olduğu Ajax’ın da devrede olmasının sıkıntı yarattığı aktarıldı. Hollanda ekibinin, Oğuz için Alanyaspor’a resmi teklif yapmaya hazırlandığı ileri sürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x